−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
AL. ŻOŁNIERZA
Przystanki:
018
GDYŃSKA - POCZĄTKOWY
017
GDYŃSKA
019
GDAŃSKA - WIŚNIOWA
013
GDAŃSKA - ŁĄKOWA
130
DRZYMAŁY
129
DALEKA 02
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
054
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
056
KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
095
CZARNIECKIEGO
041
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
043
WYSZYŃSKIEGO - BANK
093
SZCZECIŃSKA
073
SŁONECZNA
071
KOŚCIUSZKI - PL. MAJDANEK
069
AL. GRYFA - KOŚCIUSZKI
081
AL. GRYFA - POGODNA
079
POGODNA
074
AL. ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
076
AL. ŻOŁNIERZA
996
AL. ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
071
KOŚCIUSZKI - PL. MAJDANEK
Kierunek:
AL. ŻOŁNIERZA
Od poniedziałku do piątku
05:28
05:58
06:45
A
07:45
08:47
09:47
10:47
11:47
12:47
13:58
15:27
15:43
16:23
18:00
19:16
20:51
Soboty
08:25
09:30
11:10
12:18
13:20
14:35
15:45
17:35
18:35
Niedziele i święta
08:23
09:28
11:08
12:16
13:18
14:33
15:43
17:33
18:33
Objaśnienia:
−
nie kursuje
31 XII
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
A
− kurs do: Al. Żołnierza - końcowy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się