−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
AL. ŻOŁNIERZA
Przystanki:
018
GDYŃSKA - POCZĄTKOWY
017
GDYŃSKA
019
GDAŃSKA - WIŚNIOWA
013
GDAŃSKA - ŁĄKOWA
130
DRZYMAŁY
129
DALEKA 02
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
054
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
056
KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
095
CZARNIECKIEGO
041
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
043
WYSZYŃSKIEGO - BANK
093
SZCZECIŃSKA
073
SŁONECZNA
071
KOŚCIUSZKI - PL. MAJDANEK
069
AL. GRYFA - KOŚCIUSZKI
081
AL. GRYFA - POGODNA
079
POGODNA
074
AL. ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
076
AL. ŻOŁNIERZA
996
AL. ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
Kierunek:
AL. ŻOŁNIERZA
Od poniedziałku do piątku
05:15
05:45
06:32
A
06:50
P
07:32
09:32
10:32
11:32
12:32
13:43
15:12
15:28
16:08
17:12
P
19:01
20:36
Soboty
08:10
09:15
10:55
12:03
13:05
14:20
15:30
16:40
P
18:20
Niedziele i święta
08:10
09:15
10:55
12:03
13:05
14:20
15:30
16:40
P
18:20
Objaśnienia:
−
nie kursuje
31 XII
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
A
− kurs do: Al. Żołnierza - końcowy
P
− kurs do: Plac Wolności - peron 2
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się