−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
GDYŃSKA - PĘTLA
Przystanki:
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
70
KOŚCIUSZKI - SZKOLNA
72
KOŚCIUSZKI - PLAC SŁONECZNY
94
ALEJA ŻOŁNIERZA - KONARSKIEGO
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
132
BOLESŁAWA CHROBREGO - SZKOŁA
128
DALEKA
130
DRZYMAŁY
129
DALEKA
14
GDAŃSKA - GRUNWALDZKA
15
GDAŃSKA - MORSKA
16
GDYŃSKA - GRUDZIĄDZKA
267
GDYŃSKA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
Kierunek:
GDYŃSKA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:13
05:43
06:13
06:34
07:13
08:13
08:43
09:43
D
10:44
11:44
12:44
13:45
14:45
R
15:45
16:45
D
17:44
18:44
19:44
20:43
Soboty
07:32
08:32
09:32
R
10:32
11:32
R
12:32
13:32
14:32
15:32
16:32
17:32
Niedziele i święta
09:32
R
10:32
11:32
R
12:32
13:32
14:32
15:32
16:32
17:32
Objaśnienia:
D
− kurs do: Drzymały
R
− kurs przez: Drzymały
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się