−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
GDYŃSKA - PĘTLA
Przystanki:
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
70
KOŚCIUSZKI - SZKOLNA
72
KOŚCIUSZKI - PLAC SŁONECZNY
94
ALEJA ŻOŁNIERZA - KONARSKIEGO
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
132
BOLESŁAWA CHROBREGO - SZKOŁA
128
DALEKA
130
DRZYMAŁY
129
DALEKA
14
GDAŃSKA - GRUNWALDZKA
15
GDAŃSKA - MORSKA
16
GDYŃSKA - GRUDZIĄDZKA
267
GDYŃSKA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
Kierunek:
GDYŃSKA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:15
05:45
06:15
06:36
07:15
08:15
08:45
09:45
D
10:46
11:46
12:46
13:47
14:47
R
15:47
16:47
D
17:46
18:46
19:46
20:45
Soboty
07:33
08:33
09:33
R
10:33
11:33
R
12:33
13:33
14:33
15:33
16:33
17:33
Niedziele i święta
09:33
R
10:33
11:33
R
12:33
13:33
14:33
15:33
16:33
17:33
Objaśnienia:
D
− kurs do: Drzymały
R
− kurs przez: Drzymały
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się