Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLAOd poniedziałku do piątku
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
A
− kurs z pominięciem: Aleja Żołnierza - pętla
C
− kurs z pominięciem: Czarnieckiego - kościół
K
− kurs z pominięciem: Kościuszki - Plac Majdanek >> Pogodna
Z
− kurs do: ZCP