−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
GDYŃSKA - PĘTLA
Przystanki:
78
ALEJA ŻOŁNIERZA - PĘTLA
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
ALEJA ŻOŁNIERZA - OSIEDLE HALLERA
80
POGODNA - OSIEDLE HALLERA
82
ALEJA GRYFA - JESIENNA
70
KOŚCIUSZKI - SZKOLNA
72
KOŚCIUSZKI - PLAC SŁONECZNY
94
ALEJA ŻOŁNIERZA - KONARSKIEGO
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
55
KAZIMIERZA WIELKIEGO
132
BOLESŁAWA CHROBREGO - SZKOŁA
128
DALEKA
130
DRZYMAŁY
129
DALEKA
14
GDAŃSKA - GRUNWALDZKA
15
GDAŃSKA - MORSKA
16
GDYŃSKA - GRUDZIĄDZKA
267
GDYŃSKA - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
13
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
77
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOSZARY
Kierunek:
GDYŃSKA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
04:40
05:15
05:45
06:16
AP
06:50
AP
08:30
AP
09:30
ADP
10:30
AP
11:30
AP
12:27
AP
13:21
AP
14:35
ADP
15:36
AP
16:36
AP
17:36
ADP
18:40
AP
19:35
20:39
Soboty
07:24
08:34
D
09:54
10:59
D
12:04
13:09
14:14
15:19
16:24
17:29
Niedziele i święta
08:34
D
09:54
10:59
D
12:04
13:09
14:14
15:19
16:24
17:29
Objaśnienia:
A
− kurs przez: Aleja Żołnierza - Konarskiego
D
− kurs przez: Daleka
P
− kurs z pominięciem: Pogodna - Osiedle Hallera >> Kościuszki - Plac Słoneczny
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się