−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
83
CHOPINA - PĘTLA
399
CIEPLNA - NASIENNA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA 02
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
398
WIENIAWSKIEGO - CIEPLNA
83
CHOPINA - PĘTLA
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA NŻ
25
USŁUGOWA
26
USŁUGOWA - SKŁADOWA
28
CEGLANA 04 - SZKOŁA
30
CEGLANA 02 - STADION
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
63
SPOKOJNA 02 - PARK BATOREGO
66
SPOKOJNA 04 - CMENTARZ
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
373
OSIEDLE ZACHÓD - SZCZECIŃSKA 02
86
MONIUSZKI - PĘTLA
84
WIENIAWSKIEGO
269
CHOPINA - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
15
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
Kierunek:
CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
5
55
6
35
7
05
45
8
35
9
05
35
10
06
36
11
06
36
12
06
36
13
06
37
14
07
37
15
07
37
16
19
37
17
36
18
36
19
36
20
55
22
35
Soboty
6
44
7
34
8
34
9
34
10
34
11
34
12
34
13
34
14
34
15
34
16
34
17
34
18
34
19
34
Niedziele i święta
6
44
7
34
8
34
9
34
10
34
11
34
12
34
13
34
14
34
15
34
16
34
17
34
18
34
19
34
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
8
34
9
34
10
34
11
34
12
34
13
34
14
34
15
34
16
34
17
34
18
34
19
34
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się