Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWYOd poniedziałku do piątku
631CH
701CH41CH
831CH
931CH
1016CH
1101CH46CH
1231CH
1311CH51CH
1441CH
1501CH31CH
1613CH31CH
1731CH
1831CH
1931CH
2051CH
2231CH
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
− nie kursuje 1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XIICH
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"