−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Przystanki:
83
PĘTLA "CHOPINA"
274
NASIENNA 02 CIEPLNA
363
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
287
SKANDYNAWSKA
374
PRZEMYSŁOWA 01
121
CIEPLNA 02
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA NŻ
83
PĘTLA "CHOPINA"
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA NŻ
25
USŁUGOWA
26
USŁUGOWA - SKŁADOWA
28
CEGLANA 02 - SZKOŁA
30
CEGLANA 04 - STADION NŻ
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
63
SPOKOJNA 02 PARK BATOREGO
66
SPOKOJNA 04 CMENTARZ
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
373
OSIEDLE ZACHÓD - SZCZECIŃSKA 02
86
PĘTLA MONIUSZKI
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
15
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
26
USŁUGOWA - SKŁADOWA
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
06:15
06:44
07:24
08:14
09:59
10:44
11:29
12:14
12:54
13:34
14:23
14:43
15:13
15:55
16:13
17:14
18:14
19:14
20:35
22:15
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
06:15
06:44
07:24
08:14
09:59
10:44
11:29
12:14
12:54
14:23
15:13
16:13
17:14
18:14
19:14
20:35
22:15
Soboty
05:59
A
07:05
A
09:14
A
10:14
A
11:14
A
12:14
A
13:14
A
14:14
A
15:14
A
16:14
A
18:55
A
Niedziele i święta
07:05
A
09:14
A
10:14
A
11:14
A
12:14
A
13:14
A
14:14
A
15:14
A
16:14
A
18:55
A
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się