−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Przystanki:
83
PĘTLA "CHOPINA"
274
NASIENNA 02 CIEPLNA
363
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
287
SKANDYNAWSKA
374
PRZEMYSŁOWA 01
121
CIEPLNA 02
398
WIENIAWSKIEGO CIEPLNA NŻ
83
PĘTLA "CHOPINA"
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA NŻ
25
USŁUGOWA
26
USŁUGOWA - SKŁADOWA
28
CEGLANA 02 - SZKOŁA
30
CEGLANA 04 - STADION NŻ
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
280
STRUGA NŻ
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
54
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
63
SPOKOJNA 02 PARK BATOREGO
66
SPOKOJNA 04 CMENTARZ
69
ALEJA GRYFA - KOŚCIUSZKI
81
ALEJA GRYFA - POGODNA
79
POGODNA
74
ALEJA ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
76
ALEJA ŻOŁNIERZA
996
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
373
OSIEDLE ZACHÓD - SZCZECIŃSKA 02
86
PĘTLA MONIUSZKI
84
WIENIAWSKIEGO
269
PĘTLA "CHOPINA"
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
15
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
Kierunek:
PĘTLA "CHOPINA"
Od poniedziałku do piątku
6
28
58
7
38
8
28
9
28
10
13
58
11
43
12
28
13
08
48
14
38
58
15
28
16
10
28
17
28
18
28
19
28
20
48
22
28
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
6
28
58
7
38
8
28
9
28
10
13
58
11
43
12
28
13
08
14
38
15
28
16
28
17
28
18
28
19
28
20
48
22
28
Soboty
6
11
A
7
17
A
8
27
A
9
27
A
10
27
A
11
27
A
12
27
A
13
27
A
14
27
A
15
27
A
16
27
A
18
07
A
19
07
A
Niedziele i święta
6
11
A
7
17
A
8
27
A
9
27
A
10
27
A
11
27
A
12
27
A
13
27
A
14
27
A
15
27
A
16
27
A
18
07
A
19
07
A
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
A
− kurs do: ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się