−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
USŁUGOWA - NASIENNA
Przystanki:
080
POGODNA - OS. HALLERA
082
AL. GRYFA - JESIENNA
067
KOŚCIUSZKI - AL. GRYFA
065
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
064
SPOKOJNA
062
BOGUSŁAWA IV
058
STASZICA
057
KRZYWOUSTEGO
055
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA
046
PLAC WOLNOŚCI - WOJSKA POLSKIEGO
047
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
034
KONOPNICKIEJ
320
PIERWSZEJ BRYGADY - TOWAROWA
033
PIERWSZEJ BRYGADY 03
031
CEGLANA 01 - STADION
029
CEGLANA 03 - SZKOŁA
027
USŁUGOWA - SKŁADOWA ZUS
135
USŁUGOWA - NASIENNA
274
NASIENNA - CIEPLNA 02
533
NASIENNA 04
272
HANZEATYCKA - KUPIECKA
186
PĘTLA TESCO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
18
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
033
PIERWSZEJ BRYGADY 03
Kierunek:
USŁUGOWA - NASIENNA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:44
P
06:16
06:38
P
06:50
P
07:25
07:50
08:00
C
08:23
C
08:49
C
09:22
09:46
10:23
10:47
11:26
12:06
12:31
13:13
13:36
P
14:24
15:03
P
15:31
16:21
C
16:44
C
17:02
C
17:54
18:55
P
19:48
C
20:27
21:36
P
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:44
P
06:16
06:38
P
06:50
P
07:25
07:50
08:23
C
08:49
C
09:22
09:46
10:23
10:47
11:26
12:06
12:31
13:13
13:36
P
14:24
15:03
P
15:31
16:21
C
16:44
C
17:02
C
17:54
18:55
P
19:48
C
20:27
21:36
P
Soboty
05:44
06:50
07:50
C
08:29
09:29
C
11:07
C
12:38
13:45
15:01
16:17
C
17:54
18:55
19:56
C
Niedziele i święta
06:16
07:17
08:29
09:29
C
11:07
C
12:38
13:45
15:01
16:17
C
17:54
18:55
19:56
C
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
09:29
C
11:07
C
12:38
13:45
15:01
16:17
C
17:54
18:55
19:56
C
Objaśnienia:
C
− kurs do: Ceglana 03 - szkoła
P
− kurs do: Pętla TESCO
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się