−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
AL. ŻOŁNIERZA
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA
025
USŁUGOWA
026
USŁUGOWA - SKŁADOWA
028
CEGLANA 04 - SZKOŁA
030
CEGLANA 02 - STADION
032
PIERWSZEJ BRYGADY 04
035
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
039
PLAC WOLNOŚCI - PIŁSUDSKIEGO
280
STRUGA
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
054
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
056
KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
059
STASZICA LO
061
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
063
SPOKOJNA - PARK BATOREGO
066
SPOKOJNA - CMENTARZ 04
069
AL. GRYFA - KOŚCIUSZKI
081
AL. GRYFA - POGODNA
079
POGODNA
074
AL. ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
076
AL. ŻOŁNIERZA
996
AL. ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
18
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
059
STASZICA LO
Kierunek:
AL. ŻOŁNIERZA
Od poniedziałku do piątku
05:40
06:32
07:08
07:47
08:13
08:46
09:10
09:47
10:10
10:49
11:22
11:52
12:34
12:57
13:41
A
14:26
14:52
15:34
16:00
16:19
17:16
18:18
19:29
20:50
22:27
Soboty
06:14
07:53
08:53
10:30
12:00
13:07
14:24
15:29
17:16
18:18
19:19
A
Niedziele i święta
06:41
07:53
08:53
10:30
12:00
13:07
14:24
15:29
17:16
18:18
19:19
A
Objaśnienia:
−
nie kursuje
31 XII
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
A
− kurs do: Al. Żołnierza - końcowy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się