−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
AL. ŻOŁNIERZA
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
271
HANZEATYCKA
275
NASIENNA 03
362
NASIENNA 01 - CIEPLNA
025
USŁUGOWA
026
USŁUGOWA - SKŁADOWA
028
CEGLANA 04 - SZKOŁA
030
CEGLANA 02 - STADION
032
PIERWSZEJ BRYGADY 04
035
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
039
PLAC WOLNOŚCI - PIŁSUDSKIEGO
280
STRUGA
131
BOLESŁAWA CHROBREGO - PORTOWA
054
KAZIMIERZA WIELKIEGO - RATUSZ
056
KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
059
STASZICA LO
061
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
063
SPOKOJNA - PARK BATOREGO
066
SPOKOJNA - CMENTARZ 04
069
AL. GRYFA - KOŚCIUSZKI
081
AL. GRYFA - POGODNA
079
POGODNA
074
AL. ŻOŁNIERZA - SZKOŁA
076
AL. ŻOŁNIERZA
996
AL. ŻOŁNIERZA - KOŃCOWY
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
18
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
061
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
Kierunek:
AL. ŻOŁNIERZA
Od poniedziałku do piątku
05:41
06:33
07:09
07:48
08:14
08:47
09:11
09:48
10:11
10:51
11:24
11:54
12:36
12:59
13:43
A
14:28
14:54
15:36
16:02
16:20
17:17
18:19
19:30
20:51
22:28
Soboty
06:15
07:54
08:54
10:31
12:01
13:08
14:25
15:30
17:17
18:19
19:20
A
Niedziele i święta
06:42
07:54
08:54
10:31
12:01
13:08
14:25
15:30
17:17
18:19
19:20
A
Objaśnienia:
−
nie kursuje
31 XII
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
A
− kurs do: Al. Żołnierza - końcowy
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się