Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
− nie kursuje 1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XIIS
− kurs z pominięciem: Szczecińska - Moniuszki
T
− kurs przez: Traugutta >> Niemcewicza - Główna
W
− kurs przez: Wieniawskiego >> Os. Chopina - pętla
Z
− kurs do: Szczecińska - Moniuszki