−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TESCO - SKLEP K
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
335
ŚNIADECKIEGO - SZKOŁA
329
ŚNIADECKIEGO 04 - NA ŻĄDANIE
284
METALOWA ŚNIADECKIEGO
332
METALOWA
333
METALOWA - MOST KAMIENNY
277
MOST KAMIENNY - FABRYKA
119
LOTNIKÓW
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA
114
TRAUGUTTA
134
NIEMCEWICZA - GŁÓWNA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - CUKROWNIA
112
ARMII KRAJOWEJ
110
ARMII KRAJOWEJ - TWARDOWSKIEGO
109
POWSTAŃCÓW WARSZAWY
105
NIEPODLEGŁOŚCI - GOMBROWICZA
104
NIEPODLEGŁOŚCI - GAŁCZYŃSKIEGO
060
WARSZAWSKA - STASZICA
058
STASZICA
057
KRZYWOUSTEGO
055
KAZIMIERZA WIELKIEGO
279
PORTOWA
042
PLAC WOLNOŚCI - PERON 1
043
WYSZYŃSKIEGO - BANK
093
SZCZECIŃSKA
091
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
089
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
084
WIENIAWSKIEGO
083
OS. CHOPINA - PĘTLA
087
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
986
TESCO - SKLEP K
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
20
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
112
ARMII KRAJOWEJ
Kierunek:
TESCO - SKLEP K
Soboty
05:38
06:16
SW
06:43
07:44
Z
08:08
09:08
W
10:03
11:03
W
11:33
12:32
W
13:03
14:09
W
14:42
15:38
W
16:13
17:08
W
18:03
18:59
W
19:43
20:28
W
21:13
22:13
W
22:40
Niedziele i święta
05:38
06:16
SW
06:43
07:44
Z
08:08
09:08
W
10:03
11:03
W
11:33
12:32
W
13:03
14:09
W
14:42
15:38
W
16:13
17:08
W
18:03
18:59
W
19:43
20:28
W
21:13
22:13
W
22:40
Objaśnienia:
−
nie kursuje
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
S
− kurs z pominięciem: Szczecińska - Moniuszki
W
− kurs przez: Wieniawskiego >> Os. Chopina - pętla
Z
− kurs do: Szczecińska - Moniuszki
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się