−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
OS. CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
287
SKANDYNAWSKA
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
121
CIEPLNA 02
83
OS. CHOPINA - PĘTLA
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
261
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - PLAC ZGODY
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
101
BRONIEWSKIEGO 06 - OSIEDLE
100
BRONIEWSKIEGO 04 - BRZECHWY
270
BRONIEWSKIEGO 02 - NIEPODLEGŁOŚCI
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
41
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
320
PIERWSZEJ BRYGADY - TOWAROWA
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
260
PIERWSZEJ BRYGADY 01 - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
83
OS. CHOPINA - PĘTLA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
994
PĘTLA TESCO
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
22
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
Kierunek:
OS. CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:12
P
05:39
P
06:04
P
06:42
07:09
07:21
P
07:42
07:58
08:26
08:39
09:02
09:57
10:50
11:41
12:32
13:10
P
13:25
13:40
14:10
14:24
14:34
P
15:03
15:15
15:32
P
15:53
16:02
16:34
17:08
17:26
17:51
18:34
19:19
20:07
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:12
P
05:39
P
06:04
P
06:42
07:21
P
07:42
07:58
08:26
08:39
09:02
09:57
10:50
11:41
12:32
13:10
P
13:25
14:10
14:34
P
15:03
15:32
P
15:53
16:34
17:08
17:51
18:34
19:19
20:07
Soboty
07:03
07:53
08:38
09:23
10:23
11:23
12:08
12:53
13:38
14:28
15:18
16:03
17:28
18:18
19:28
20:13
Niedziele i święta
07:03
07:53
08:38
09:23
10:23
11:23
12:08
12:53
13:38
14:28
15:18
16:03
17:28
18:18
19:28
20:13
Objaśnienia:
P
− kurs do: Pętla "TESCO"
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się