−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
OS. CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
287
SKANDYNAWSKA
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
121
CIEPLNA 02
83
OS. CHOPINA - PĘTLA
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
261
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - PLAC ZGODY
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
101
BRONIEWSKIEGO 06 - OSIEDLE
100
BRONIEWSKIEGO 04 - BRZECHWY
270
BRONIEWSKIEGO 02 - NIEPODLEGŁOŚCI
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
41
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
320
PIERWSZEJ BRYGADY - TOWAROWA
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
260
PIERWSZEJ BRYGADY 01 - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
83
OS. CHOPINA - PĘTLA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
994
PĘTLA TESCO
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
22
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
111
TWARDOWSKIEGO
Kierunek:
OS. CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:14
P
05:41
P
06:06
P
06:44
07:11
07:23
P
07:44
08:00
08:28
08:41
09:04
09:59
10:52
11:43
12:34
13:12
P
13:27
13:42
14:12
14:26
14:36
P
15:05
15:17
15:34
P
15:55
16:04
16:36
17:10
17:28
17:53
18:36
19:21
20:09
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:14
P
05:41
P
06:06
P
06:44
07:23
P
07:44
08:00
08:28
08:41
09:04
09:59
10:52
11:43
12:34
13:12
P
13:27
14:12
14:36
P
15:05
15:34
P
15:55
16:36
17:10
17:53
18:36
19:21
20:09
Soboty
07:05
07:55
08:40
09:25
10:25
11:25
12:10
12:55
13:40
14:30
15:20
16:05
17:30
18:20
19:30
20:15
Niedziele i święta
07:05
07:55
08:40
09:25
10:25
11:25
12:10
12:55
13:40
14:30
15:20
16:05
17:30
18:20
19:30
20:15
Objaśnienia:
P
− kurs do: Pętla "TESCO"
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się