−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
OS. CHOPINA - PĘTLA
Przystanki:
186
PĘTLA TESCO
287
SKANDYNAWSKA
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
121
CIEPLNA 02
83
OS. CHOPINA - PĘTLA
85
WIENIAWSKIEGO - PADEREWSKIEGO
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
261
PIERWSZEJ BRYGADY 02 - PLAC ZGODY
32
PIERWSZEJ BRYGADY 04
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
48
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
59
STASZICA LO
97
WARSZAWSKA
106
NIEPODLEGŁOŚCI - LEŚMIANA
107
NIEPODLEGŁOŚCI - BACZYŃSKIEGO
108
NIEPODLEGŁOŚCI - POWSTAŃCÓW WARSZAWY
111
TWARDOWSKIEGO
113
ARMII KRAJOWEJ - SZKOŁA
101
BRONIEWSKIEGO 06 - OSIEDLE
100
BRONIEWSKIEGO 04 - BRZECHWY
270
BRONIEWSKIEGO 02 - NIEPODLEGŁOŚCI
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
41
PLAC WOLNOŚCI - PERON 2
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
320
PIERWSZEJ BRYGADY - TOWAROWA
33
PIERWSZEJ BRYGADY 03
260
PIERWSZEJ BRYGADY 01 - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
84
WIENIAWSKIEGO
83
OS. CHOPINA - PĘTLA
268
CIEPLNA 01
263
PRZEMYSŁOWA - STRALSUNDSKA
262
PRZEMYSŁOWA
286
SKANDYNAWSKA - RONDO
994
PĘTLA TESCO
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
22
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
100
BRONIEWSKIEGO 04 - BRZECHWY
Kierunek:
OS. CHOPINA - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:17
P
05:44
P
06:09
P
06:47
07:14
07:26
P
07:47
08:03
08:31
08:44
09:07
10:02
10:55
11:46
12:37
13:15
P
13:30
13:45
14:15
14:29
14:39
P
15:08
15:20
15:37
P
15:58
16:07
16:39
17:13
17:31
17:56
18:39
19:24
20:12
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:17
P
05:44
P
06:09
P
06:47
07:26
P
07:47
08:03
08:31
08:44
09:07
10:02
10:55
11:46
12:37
13:15
P
13:30
14:15
14:39
P
15:08
15:37
P
15:58
16:39
17:13
17:56
18:39
19:24
20:12
Soboty
07:08
07:58
08:43
09:28
10:28
11:28
12:13
12:58
13:43
14:33
15:23
16:08
17:33
18:23
19:33
20:18
Niedziele i święta
07:08
07:58
08:43
09:28
10:28
11:28
12:13
12:58
13:43
14:33
15:23
16:08
17:33
18:23
19:33
20:18
Objaśnienia:
P
− kurs do: Pętla "TESCO"
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się