−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
119
LOTNIKÓW
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA
115
TRAUGUTTA - SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA - GŁÓWNA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - CUKROWNIA
101
BRONIEWSKIEGO 06 - OSIEDLE
100
BRONIEWSKIEGO 04 - BRZECHWY
270
BRONIEWSKIEGO 02 - NIEPODLEGŁOŚCI
060
WARSZAWSKA - STASZICA
058
STASZICA
095
CZARNIECKIEGO
042
PLAC WOLNOŚCI - PERON 1
043
WYSZYŃSKIEGO - BANK
093
SZCZECIŃSKA
091
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
089
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
087
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OS. ZACHÓD - AL. ŻOŁNIERZA
078
AL. ŻOŁNIERZA - POCZĄTKOWY
373
OS. ZACHÓD - SZCZECIŃSKA
86
PĘTLA MONIUSZKI
073
SŁONECZNA
071
KOŚCIUSZKI - PL. MAJDANEK
067
KOŚCIUSZKI - AL. GRYFA
065
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
289
SPOKOJNA - CMENTARZ 06
142
SPOKOJNA GIŻYNEK 08
327
SPOKOJNA NOWY CMENTARZ 10
991
SPOKOJNA - PĘTLA K
324
GOLCZEWO 01
330
METALOWA GOLCZEWO
331
METALOWA RONDO
283
METALOWA ŚNIADECKIEGO
751
METALOWA - FABRYKA
328
ŚNIADECKIEGO 01- NA ŻĄDANIE
334
ŚNIADECKIEGO TBS
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
122
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
28
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
142
SPOKOJNA GIŻYNEK 08
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
5
20
M
33
M
6
21
7
01
40
9
05
10
15
11
23
12
32
13
57
M
15
07
16
17
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
5
20
M
33
M
6
21
7
40
9
05
10
15
11
23
12
32
13
57
M
15
07
16
17
Objaśnienia:
M
− kurs przez: Metalowa - fabryka
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się