−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Przystanki:
122
TAŃSKIEGO
120
TAŃSKIEGO - SKARŻYŃSKIEGO
119
LOTNIKÓW
118
LOTNIKÓW - KOLEJOWA
116
LELEWELA
115
TRAUGUTTA - SZKOŁA
134
NIEMCEWICZA - GŁÓWNA
103
BRONIEWSKIEGO 08 - CUKROWNIA
101
BRONIEWSKIEGO 06 - OSIEDLE
100
BRONIEWSKIEGO 04 - BRZECHWY
270
BRONIEWSKIEGO 02 - NIEPODLEGŁOŚCI
60
WARSZAWSKA - STASZICA
58
STASZICA
95
CZARNIECKIEGO
42
PLAC WOLNOŚCI - PERON 1
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
372
OS. ZACHÓD - AL. ŻOŁNIERZA
77
AL. ŻOŁNIERZA - KOSZARY
75
AL. ŻOŁNIERZA - OS. HALLERA
80
POGODNA - OS. HALLERA
82
AL. GRYFA - JESIENNA
67
KOŚCIUSZKI - AL. GRYFA
65
KOŚCIUSZKI - CMENTARZ
289
SPOKOJNA - CMENTARZ 06
142
SPOKOJNA GIŻYNEK 08
327
SPOKOJNA NOWY CMENTARZ 10
323
SPOKOJNA - PĘTLA K
324
GOLCZEWO 01
330
METALOWA GOLCZEWO
331
METALOWA RONDO
283
METALOWA ŚNIADECKIEGO
751
METALOWA - FABRYKA
328
ŚNIADECKIEGO 01- NA ŻĄDANIE
334
ŚNIADECKIEGO TBS
124
TAŃSKIEGO - ŻWIRKI I WIGURY
122
TAŃSKIEGO
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
28
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
91
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
Kierunek:
TAŃSKIEGO
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
05:03
M
05:21
M
06:04
06:44
07:23
07:49
S
08:48
09:58
11:06
12:15
13:40
M
14:50
16:00
16:40
S
18:20
S
20:15
S
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
05:03
M
05:21
M
06:04
07:23
08:48
09:58
11:06
12:15
13:40
M
14:50
16:00
16:40
S
18:20
S
20:15
S
Objaśnienia:
−
nie kursuje
31 XII
M
− kurs przez: Metalowa - fabryka
S
− kurs do: Szczecińska - Moniuszki
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się