−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ZCP
Przystanki:
248
STORKÓWKO - PĘTLA
402
MAŁKOCIN 08
251
MAŁKOCIN 06 KOŚCIÓŁ
252
MAŁKOCIN 04 NŻ
253
MAŁKOCIN 02 NŻ
371
KLĘPINO 08 - BOISKO NŻ
254
KLĘPINO 06 NŻ
255
KLĘPINO 04 NŻ
367
KLĘPINO 02 NŻ
259
MORSKA 02 NŻ
256
MORSKA - DZIAŁKI 04 NŻ
257
MORSKA - GDAŃSKA 06
18
GDYŃSKA - PĘTLA
17
GDYŃSKA
400
GDAŃSKA - MORSKA
13
GDAŃSKA - ŁĄKOWA
278
BOLESŁAWA CHROBREGO
279
PORTOWA NŻ
392
STRUGA - PLAC WOLNOŚCI
48
CZARNIECKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
96
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
401
ZCP
385
ZCP - PERON 4
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
32
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
392
STRUGA - PLAC WOLNOŚCI
Kierunek:
ZCP
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
6
12
7
12
8
24
10
40
12
20
13
48
15
39
16
45
17
39
19
28
21
19
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
6
12
7
12
10
40
12
20
15
39
16
45
19
28
21
19
Soboty
6
18
NZ
7
10
12
30
15
54
18
05
Niedziele i święta
12
31
20
31
Objaśnienia:
−
nie kursuje
24 i 31 XII
N
− kurs do: Moniuszki - pętla
Z
− kurs z pominięciem: ZCP
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się