−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Przystanki:
157
SUŁKOWO - PĘTLA
158
SUŁKOWO 02 - TRZEBIATÓW NŻ
160
SUŁKOWO - KRZYŻÓWKA NŻ
313
TYCHOWO 06 NŻ
312
TYCHOWO 04 NŻ
311
TYCHOWO 02 NŻ
151
ŚWIĘTE NŻ
162
ŚWIĘTE 02 NŻ
163
STRACHOCIN 02 - WIEŚ
164
STRACHOCIN 04 NŻ
165
BYDGOSKA 07 - WIADUKT NŻ
166
BYDGOSKA 05 - RZEMIEŚLNICZA
167
BYDGOSKA 03 - JESIONOWA
168
BYDGOSKA 01 - ROBOTNICZA
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
59
STASZICA - LO
61
BOGUSŁAWA IV - STAROSTWO
401
ZCP
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
169
SZCZECIŃSKA - RWN
170
LIPNIK - STARGARDZKA DZIAŁKI
171
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
235
GRZĘDZICE - GRYFA 01 SZKOŁA
236
GRZĘDZICE - GRYFA 03
237
GRZĘDZICE - GRYFA 05 SPACEROWA
238
GRZĘDZICE - JEZIORNA 01
230
GRZĘDZICE - JEZIORNA 02
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
33
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
169
SZCZECIŃSKA - RWN
Kierunek:
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej
4
58
G
5
41
G
6
26
G
52
G
8
00
G
9
31
G
12
03
G
13
17
G
14
51
G
15
41
G
16
26
G
19
43
G
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej
4
58
G
5
41
G
6
26
G
52
G
9
31
G
12
03
G
14
51
G
16
26
G
19
43
G
Soboty
7
07
8
04
9
31
G
10
43
11
43
12
43
13
43
14
43
15
40
G
Niedziele i święta
10
53
11
42
12
42
13
42
14
42
15
42
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
13
42
14
42
15
42
Objaśnienia:
−
nie kursuje
24 i 31 XII
G
− kurs do: Grzędzice - Jeziorna 02
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się