Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej | Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej | ||
6 | 6 | ||
7 | 7 | ||
8 | 8 | ||
9 | 9 | ||
10 | 10 | ||
11 | 11 | ||
12 | 12 | ||
13 | 13 | ||
14 | 14 | ||
15 | 15 | ||
16 | 16 | ||
17 | 17 |
Objaśnienia:
G
− kurs do: Grzędzice - Jeziorna 02
M
− kurs do: Moniuszki - pętla
S
− kurs przez: Strachocin 02 - wieś, z pominięciem: Święte 02