−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
ŚWIĘTE NŻ
Przystanki:
183
LIPNIK - LIPOWA
184
LIPNIK - STARGARDZKA NŻ
185
SZCZECIŃSKA - RONDO 15 POŁUDNIK
86
PĘTLA MONIUSZKI
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
383
ZCP - PERON 2
62
BOGUSŁAWA IV - STRAŻ
58
STASZICA
57
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO
144
BYDGOSKA 08 - ROBOTNICZA
145
BYDGOSKA 06 - JESIONOWA
146
BYDGOSKA 04 - RZEMIEŚLNICZA
147
BYDGOSKA 02 - WIADUKT NŻ
148
STRACHOCIN NŻ
149
STRACHOCIN - WIEŚ NŻ
150
ŚWIĘTE 01 NŻ
151
ŚWIĘTE NŻ
152
ŚWIĘTE 03 NŻ
309
TYCHOWO 01 NŻ
310
TYCHOWO 03 NŻ
154
TYCHOWO 05 NŻ
314
SUŁKOWO - KRZYŻÓWKA NŻ
315
SUŁKOWO 01 - TRZEBIATÓW NŻ
316
SUŁKOWO KOŃCOWY NŻ
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
33
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
146
BYDGOSKA 04 - RZEMIEŚLNICZA
Kierunek:
ŚWIĘTE NŻ
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:05
05:39
06:30
S
07:07
S
09:02
09:52
11:04
RS
13:13
13:52
RS
14:42
RS
15:47
RS
16:45
R
17:44
RS
20:25
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:05
05:39
06:30
S
07:07
09:02
09:52
11:04
RS
13:13
13:52
R
15:47
R
17:44
RS
20:25
Soboty
06:34
07:31
08:41
10:12
11:07
R
12:07
13:07
14:07
15:07
16:37
Niedziele i święta
08:53
11:16
12:06
13:06
14:06
15:06
16:06
Objaśnienia:
R
− kurs przez: STRACHOCIN - WIEŚ NŻ
S
− kurs do: SUŁKOWO KOŃCOWY NŻ
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się