−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Przystanki:
157
SUŁKOWO
158
SUŁKOWO 02 - TRZEBIATÓW
160
SUŁKOWO - KRZYŻÓWKA
313
TYCHOWO 06
312
TYCHOWO 04
311
TYCHOWO 02
151
ŚWIĘTE
162
ŚWIĘTE 02
163
STRACHOCIN 02 WIEŚ
164
STRACHOCIN 04
165
BYDGOSKA 07 - WIADUKT
166
BYDGOSKA 05 - RZEMIEŚLNICZA
167
BYDGOSKA 03 - JESIONOWA
168
BYDGOSKA 01 - ROBOTNICZA
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
95
CZARNIECKIEGO
394
CZARNIECKIEGO SKWER ŚW. JP II
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
401
ZCP - KOŃCOWY
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
169
SZCZECIŃSKA - RWN
170
LIPNIK - STARGARDZKA - DZIAŁKI
171
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
235
GRZĘDZICE UL. GRYFA 01 SZKOŁA
236
GRZĘDZICE UL. GRYFA 03
237
GRZĘDZICE UL. GRYFA 05 SPACEROWA
238
GRZĘDZICE - UL. JEZIORNA 01
230
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02
Kierunek przeciwny
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
33
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
56
BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
Kierunek:
PĘTLA "MONIUSZKI" KOŃCOW
Od poniedziałku do piątku - w dni nauki w szkołach
05:28
G
06:13
G
07:11
07:47
G
09:18
G
10:24
11:49
G
13:03
G
14:47
G
15:27
G
16:27
G
18:02
19:29
G
20:42
Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki w szkołach
05:28
G
06:13
G
07:11
07:47
09:18
G
10:24
11:49
G
13:03
14:47
G
16:27
G
18:02
19:29
G
20:42
Soboty
06:54
07:51
08:51
10:30
11:30
12:30
13:30
14:30
15:27
G
16:32
Niedziele i święta
09:11
11:29
12:29
13:29
14:29
15:29
16:29
Objaśnienia:
G
− kurs do: GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się