−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybierz przystanek z listy, aby wyświetlić rozkład jazdy
3
Zobacz przebieg linii na mapie
Trasa:
Lipnik
-
Święte
-
Lipnik
Kierunek:
SUŁKOWO KOŃCOWY
Przystanki:
230
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02
231
GRZĘDZICE UL. GRYFA 06 - SPACEROWA
232
GRZĘDZICE UL. GRYFA 04
233
GRZĘDZICE UL. GRYFA 02 - SZKOŁA
183
LIPNIK - LIPOWA
184
LIPNIK - STARGARDZKA
185
SZCZECIŃSKA - RONDO
086
PĘTLA MONIUSZKI
088
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
090
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
092
SZCZECIŃSKA - DKK
044
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
048
PLAC WOLNOŚCI - CZARNIECKIEGO
096
CZARNIECKIEGO - KOŚCIÓŁ
057
KRZYWOUSTEGO
144
BYDGOSKA 02 - ROBOTNICZA
145
BYDGOSKA 04 - JESIONOWA
146
BYDGOSKA 06 - RZEMIEŚLNICZA
147
BYDGOSKA 08 - WIADUKT
148
STRACHOCIN 01
149
STRACHOCIN 03 WIEŚ
150
ŚWIĘTE 01
151
ŚWIĘTE KOŃCOWY
152
ŚWIĘTE 03
309
TYCHOWO 01
310
TYCHOWO 03
311
TYCHOWO 05
315
SUŁKOWO - KRZYŻÓWKA
316
SUŁKOWO 01 - TRZEBIATÓW
317
SUŁKOWO KOŃCOWY
Kierunek:
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02
Przystanki:
157
SUŁKOWO KOŃCOWY
158
SUŁKOWO 02 - TRZEBIATÓW
160
SUŁKOWO - KRZYŻÓWKA
314
TYCHOWO 06
313
TYCHOWO 04
312
TYCHOWO 02
151
ŚWIĘTE KOŃCOWY
162
ŚWIĘTE 02
163
STRACHOCIN 04 WIEŚ
164
STRACHOCIN 02
165
BYDGOSKA 07 - WIADUKT
166
BYDGOSKA 05 - RZEMIEŚLNICZA
167
BYDGOSKA 03 - JESIONOWA
168
BYDGOSKA 01 - ROBOTNICZA
056
KRZYWOUSTEGO - KOLEGIATA
095
CZARNIECKIEGO
042
PLAC WOLNOŚCI - PERON 1
043
WYSZYŃSKIEGO - BANK
093
SZCZECIŃSKA
091
SZCZECIŃSKA - PL. ZGODY
089
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
087
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
999
MONIUSZKI - KOŃCOWY
169
SZCZECIŃSKA - RNN
170
LIPNIK - STARGARDZKA DZIAŁKI
234
LIPNIK - SZCZECIŃSKA
235
GRZĘDZICE UL. GRYFA 01 - SZKOŁA
236
GRZĘDZICE UL. GRYFA 03
237
GRZĘDZICE UL. GRYFA 05 - SPACEROWA
238
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 01
230
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się