−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TESCO - PĘTLA
Przystanki:
186
TESCO - PĘTLA
86
MONIUSZKI - PĘTLA
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
8
OKRZEI 01 - MŁYN
6
OKRZEI 03
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
23
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
2
BRZOZOWA - SPORTOWA
3
BRZOZOWA - POLNA
20
REYMONTA - CMENTARZ
390
WOJSKA POLSKIEGO - OGRODY ŁUKASIEWICZA
24
WOJSKA POLSKIEGO - SPORTOWA
45
SIENKIEWICZA
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
186
TESCO - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
12
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
23
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
Kierunek:
TESCO - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
5
24
M
58
M
6
38
M
7
17
M
59
8
46
9
40
11
40
13
10
14
10
15
10
16
10
17
02
M
18
29
M
19
59
22
01
Soboty
6
13
M
7
33
M
8
53
M
9
47
11
47
13
47
15
47
17
47
19
38
M
Niedziele handlowe
6
13
M
7
33
M
9
47
11
47
13
47
15
47
17
47
19
38
M
Niedziele bez handlowe i święta
6
13
M
7
33
M
9
47
M
11
47
M
13
47
M
15
47
M
17
47
M
19
38
M
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
9
47
M
11
47
M
13
47
M
15
47
M
17
47
M
19
38
M
Objaśnienia:
M
− kurs do: Moniuszki - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się