−
A
+
MPK Stargard
Rozkłady jazdy
Przystanki
Mapa przystanków
Wyszukiwarka połączeń
Linie zwykłe
Ogrody
2
5
8
9
10
12
13
14
15
21
24
25
31
32
33
34
35
36
37
38
Wybór linii
Trasa linii
Kierunek:
TESCO - PĘTLA
Przystanki:
186
TESCO - PĘTLA
86
MONIUSZKI - PĘTLA
88
SZCZECIŃSKA - WIEŻOWIEC
90
SZCZECIŃSKA - SŁONECZNA
92
SZCZECIŃSKA - DKK
382
ZCP - PERON 1
44
WYSZYŃSKIEGO - POCZTA
393
STRUGA - WOJSKA POLSKIEGO
8
OKRZEI 01 - MŁYN
6
OKRZEI 03
47
WOJSKA POLSKIEGO - SZKOŁA
23
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
2
BRZOZOWA - SPORTOWA
3
BRZOZOWA - POLNA
20
REYMONTA - CMENTARZ
390
WOJSKA POLSKIEGO - OGRODY ŁUKASIEWICZA
24
WOJSKA POLSKIEGO - SPORTOWA
45
SIENKIEWICZA
35
PIŁSUDSKIEGO - KONOPNICKIEJ
39
PIŁSUDSKIEGO - PLAC WOLNOŚCI
43
WYSZYŃSKIEGO - BANK
384
ZCP - PERON 3
93
SZCZECIŃSKA
91
SZCZECIŃSKA - PLAC ZGODY
89
SZCZECIŃSKA - WIENIAWSKIEGO
137
MONIUSZKI - PĘTLA
87
SZCZECIŃSKA - MONIUSZKI
186
TESCO - PĘTLA
Wybór linii
Trasa linii
Wybierz widok »
tabelaryczny
−
pionowy
−
klasyczny
−
do wydruku
»
12
Zobacz przystanek na mapie
Przystanek:
23
WOJSKA POLSKIEGO - SIENKIEWICZA
Kierunek:
TESCO - PĘTLA
Od poniedziałku do piątku
05:24
M
05:58
M
06:38
M
07:17
M
07:59
08:46
09:40
11:40
13:10
14:10
15:10
16:10
17:02
M
18:29
M
19:59
22:01
Soboty
06:13
M
07:33
M
08:53
M
09:47
11:47
13:47
15:47
17:47
19:38
M
Niedziele handlowe
06:13
M
07:33
M
09:47
11:47
13:47
15:47
17:47
19:38
M
Niedziele bez handlowe i święta
06:13
M
07:33
M
09:47
M
11:47
M
13:47
M
15:47
M
17:47
M
19:38
M
1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XII
09:47
M
11:47
M
13:47
M
15:47
M
17:47
M
19:38
M
Objaśnienia:
M
− kurs do: Moniuszki - pętla
Powrót
Strona wykorzystuje pliki cookie m.in. dla zapamiętania ustawień widoku rozkładów jazdy oraz w celach statystycznych.
OK, zgadzam się