Od poniedziałku do piątku
523
603K3353Z
743AK
843K
913K
1015K
1113K
1213K
1309K
1425K
1525K
1625K
1723K
1823K
1923AK
2023
2123A
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
A
− kurs do: Aleja ŻołnierzaK
− kurs z pominięciem: Kościuszki - Plac Majdanek >> PogodnaZ
− kurs do: ZCP