Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWYOd poniedziałku do piątku
632CH
702CH42CH
832CH
932CH
1017CH
1102CH47CH
1232CH
1312CH52CH
1443CH
1503CH33CH
1615CH33CH
1732CH
1832CH
1932CH
2052CH
2232CH
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
− nie kursuje 1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XIICH
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"