Kierunek:
GRZĘDZICE UL. JEZIORNA 02Od poniedziałku do piątku - w dni nauki szkolnej - w dniach od 1 V do 30 IX | Od poniedziałku do piątku - w dni wolne od nauki szkolnej - w dniach od 1 V do 30 IX | Soboty - w dniach od 1 V do 30 IX | Niedziele i święta - w dniach od 1 V do 30 IX | ||||
5 | 5 | 5 | 5 | ||||
6 | 6 | 6 | 6 | ||||
7 | 7 | 7 | 7 | ||||
8 | 8 | 8 | 8 | ||||
9 | 9 | 9 | 9 | ||||
10 | 10 | 10 | 10 | ||||
11 | 11 | 11 | 11 | ||||
12 | 12 | 12 | 12 | ||||
13 | 13 | 13 | 13 | ||||
14 | 14 | 14 | 14 | ||||
15 | 15 | 15 | 15 | ||||
16 | 16 | 16 | 16 | ||||
17 | 17 | 17 | 17 | ||||
18 | 18 | 18 | 18 | ||||
19 | 19 | 19 | 19 | ||||
20 | 20 | 20 | 20 |
Objaśnienia:
K
− kurs z pominięciem: Lipnik - Stargardzka działki
L
− kurs do: Lipnik - Stargardzka działki
M
− kurs do: Moniuszki - końcowy
N
− kurs przez: Moniuszki - końcowy
P
− kurs do: Plac Wolności - peron 1
Z
− kurs do: Szczecińska - Moniuszki