Kierunek:
ALEJA ŻOŁNIERZA - KOŃCOWYOd poniedziałku do piątku
625CH55CH
735CH
825CH
925CH
1010CH55CH
1140CH
1225CH
1305CH45CH
1435CH55CH
1525CH
1607CH25CH
1725CH
1825CH
1925CH
2045CH
2225CH
Soboty
Niedziele i święta
Objaśnienia:
− nie kursuje 1 I, Wielkanoc, 25 i 26 XIICH
− kurs do: PĘTLA "CHOPINA"